• bezpečný...
  • stabilný...
  • rýchly!

Pravidlá využívania neobmedzeného hostingu

sekcia: Hosting

V Platon Technologies vyznávame princípy, ktoré nám hovoria, že produkty treba prispôsobiť čo najviac potrebám zákazníka, aby ten získal presne čo potrebuje. V dobe keď skoro každá webová stránka dynamicky rastie sme prišli s produktmi, ktoré využívajú tzv. neobmedzený hosting.

Aký to ten neobmedzený hosting teda je? Samozrejme doslova neobmedzený hosting vlastne ani neexistuje. Je neobmedzený len do možností poskytovateľa hostingových služieb (v našom prípade Platon Technologies) tak, aby ten vedel bezproblémovo zabezpečiť prevádzku, a pri dodržiavaní určitých štandardov správania sa, ktoré garantujú, že jeden užívateľ vo svoj prospech neobmedzuje ostatných užívateľov.

Štandardným správaním môžeme zjednodušene nazvať také správanie, pri ktorom užívateľ výrazne nepresiahne určitý parameter, napríklad veľkosť využívaného diskového priestoru, počet e-mailových schránok, dátový prenos, počet využívaných databáz priemer využívania služby , v rozsahu, v akom túto službu využíva väčšina užívateľov zdieľaného webhostingu v Platon Technologies.

Službu neobmedzený hosting ako aj všetky multihostingové programy neposkytujeme na stránky s veľkým počtom A / V súborov, file servery, download a upload stránky, file hostingy a podobne. Pre tieto stránky Vám radi pomôžeme vybrať vhodný virtuálny alebo dedikovaný server z našej ponuky.

Prečo sa teda tento hostingový balíček volá neobmedzený? Odpoveď je jednoduchá. Cieľom je čo najmenej obmedzovať samotného zákazníka, keďže len ťažko sa dá dopredu určiť aké parametre webová stránka nakoniec bude potrebovať, najmä ak sa jedná o dynamicky rastúci web. Týmto programom teda úplne odbúravame starosti a námahu so zostavovaním ideálneho balíčka, navyše zákazník nie je obmedzovaný prednastavenými parametrami a obavou z ich prekročenia. V prípade nadmerného využívania niektorého parametra, sa zákazník taktiež nemusí obávať. Sami ho kontaktujeme a navrhneme pre neho výhodnejšie riešenie v podobe virtual serveru alebo dedikovaného serveru. Stránky nikdy nevypíname ani nemažeme žiadne dáta.

  • Platon Webhosting
  • Metafox CMS
  • Platon Technologies, s.r.o.